Hej!

Nazywam się Olga i jestem fotografką

Profesjonalnie i z lekkością fotografuję Was w firmowej codzienności,
to jak wyglądacie, jak wygląda Wasz zespół lub Wasze miejsce.

Rozmawiamy o archetypach marki,
o tym, co najbardziej cenią Wasi Klienci,
o wartościach, do których odwołujecie się w pracy
i szukamy najlepszych inspiracji.

Wspólnie tworzymy opowieść o marce,
która oczaruje Waszych Klientów.

Portfolio

CO FAJNEGO JESZCZE OFERUJĘ?


Apartament

w którym możesz pokazać swój biznes w naturalny sposób.


Miejsce

jeśli jesteś spoza Warszawy, możesz wynająć u mnie przestronny apartament i połączyć wakacje w stolicy z sesją zdjęciową.


Tła

malarskie tła i piękne obrazy polskich współczesnych malarzy abstrakcyjnych, na których tle bardzo elegancko wyglądają zdjęcia biznesowe.


Fotografia i wnętrza


W swoim życiu dbam o piękno. Piszę tak, ponieważ mając 40 lat i wykształcenie architektki wnętrz jestem świadoma, że “piękno” niejedno ma imię. Projektowanie mieszkań od zawsze dawało mi wiele satysfakcji. Uwielbiam patrzeć na gotowy projekt i uśmiech ludzi, by ludzie czuli się we wnętrzach bezpiecznie, szczęśliwie. Okazuje się bowiem, że nasze otoczenie bardzo mocno wpływa na nasz nastrój – teraz to wiem.


Zaczęłam się uczyć fotografii, fotografii kobiet, by ukazać nie tylko ich siłę, ale również proces budowania ich marki osobistej. Dzięki temu, że od lat prowadzę własną firmę i uczestniczyłam w wielu warsztatach nt. rozwoju firm, doskonale wiem, jak połączyć bycie za aparatem z marketingowym podejściem do tworzenia brandingu.


Każdy z nas jest inny. Wiem to, ponieważ jako przedsiębiorczyni poznałam dziesiątki kobiet, a każda z nich wniosła swoją energią coś nowego – wyjątkowego. Właśnie tę siłę chcę ukazać. Czasem nie każda z nas w siebie wierzy, tworzy niesamowite produkty, ale nie wie co zrobić, by zachęcić do ich kupna bądź stworzyć opowieść o sobie – założycielce. Dlatego jestem i chcę Cię poznać, by wspólnie stworzyć coś wartościowego.

Zapraszam do wspólnej podróży – pozwól sobie na realizację własnej wizji.


Poza fotografią tworzę markę Retro Warsaw - goszczę turystów w fantastycznych mieszkaniach, pracowniach malarskich i fotograficznych, w duchu relaksu, piękna, łagodności i spokoju.

Poznaj moje apartamenty i przekonaj się sam, że ich wnętrze może przenieść Cię do świata sztuki i inspiracji.

Więcej o moich apartamentach możliwości ich wynajmu przeczytasz tu: