OLGA

Mamy w sobie wszystko

W swoim życiu dbam o piękno. Ciekawe, prawda? Piszę tak, ponieważ mając 40 lat i wykształcenie architektki wnętrz jestem świadoma, że “piękno” niejedno ma imię. Projektowanie mieszkań od zawsze dawało mi wiele satysfakcji. Uwielbiam patrzeć na gotowy projekt i uśmiech ludzi, by ludzie czuli się we wnętrzach bezpiecznie, szczęśliwie. Okazuje się bowiem, że nasze otoczenie bardzo mocno wpływa na nasz nastrój – teraz to wiem.

Artystka & Przedsiębiorczyni


Zdobywając doświadczenie jako architektka wnętrz dojrzałam do tego, by zająć się bardziej twórczą pracą. Przychodzi moment, że należy wziąć swoją pracę i pasję (to u mnie nierozłączne) we własne ręce, by poza działalnością zawodową móc się cieszyć czasem z bliskimi.


Zaczęłam się uczyć. Nie napiszę, że się “nauczyłam” ponieważ uczę się każdego dnia: fotografii, fotografii kobiet, by ukazać nie tylko ich siłę, ale również proces budowania ich marki osobistej. Dzięki temu, że uczestniczyłam w wielu warsztatach nt. rozwoju firm, doskonale wiem, jak połączyć bycie za aparatem z marketingowym podejściem do tworzenia brandingu.


Każdy z nas jest inny. Wiem to, ponieważ jako przedsiębiorczyni poznałam dziesiątki kobiet, a każda z nich wniosła swoją energią coś nowego – wyjątkowego. Właśnie tę siłę chcę ukazać. Czasem nie każda z nas w siebie wierzy, tworzy niesamowite produkty, ale nie wie co zrobić, by zachęcić do ich kupna bądź stworzyć opowieść o sobie – założycielce. Dlatego jestem i chcę Cię poznać, by wspólnie stworzyć coś wartościowego. Odważ się. Ja się odważyłam i nie żałuję.

Zapraszam do wspólnej podróży – pozwól sobie na realizację własnej wizji twórczej.


Poza fotografią zajmuję się również wynajmem moich przestrzeni. Posiadam dwa mieszkania w Warszawie, których wynajem oferuję od dłuższego czasu: turystom, innym fotografom, na dowolne warsztaty, wydarzenia.

Poznaj moje apartamenty i przekonaj się sam, że ich wnętrze może przenieść Cię do świata sztuki i inspiracji.

Więcej o moich apartamentach możliwości ich wynajmu przeczytasz tu: