Zobaczcie, jak wygląda sesja dla marki osobistej

na przykładzie Martyna Sokołowska Biznes


i czym różni się fotografia brandingowa

od biznesowej i wizerunkowej.


MARKA OSOBISTA


Fotografia brandingowa to po prostu zdjęcia pokazujące brand, czyli markę. Markę osobistą mają przedstawiciele wolnych zawodów, jak prawnicy, architekci, pisarze, artyści, coachowie, trenerzy, nauczyciele oraz, oczywiście, przedsiębiorcy.

Wszystkie osoby prowadzące biznes w oparciu o swój wizerunek, swoje wartości chcąc nie chcąc mają markę osobistą. Można znaleźć dla niej spójny język wizualny we współpracy z firmami zajmującymi się marketingiem i grafiką. Ważne są przede wszystkim wartości, jakie marka oferuje swoim Klientom, ale też elementy pozwalające markę wyróżnić i zapamiętać.


Są to też zdjęcia, które uwielbiam robić, bo nic mnie tak nie cieszy, jak kobieca energia w biznesie!

Przeczytajcie o różnicach między fotografią brandingową, biznesową i wizerunkową i zobaczcie pełną sesję brandingową dla marki osobistej Martyna Sokołowska Biznes Beauty i Zarządzanie.

Fotografia biznesowa, wizerunkowa

czy brandingowa?


Fotografia biznesowa i wizerunkowa mają za zadanie pokazać wizerunek profesjonalny przedsiębiorcy lub pracownika.

To jest niezwykle ważne w czasach popandemicznych, gdy większość biznesów przeniosła się do sieci.


Fotografia brandingowa dla odmiany pokazuje wizerunek charakterystyczny, określający wartości marki, np. te dotyczące komunikacji firmy z klientem. Poza zwykłymi portretami dobrze jest pokazać przedsiębiorcę przy pracy, lub w zwykłych sytuacjach. Takie zdjęcia są też świetnymi fotografiami contentowymi, ilustrującymi treści eksperckie tworzone na potrzeby mediów społecznościowych.

To bardzo sprzyja budowaniu świadomości marki.

Najczęściej, w zależności od Klienta idealnego balansujemy pomiędzy profesjonalizmem a lekkością.

case study -

martyna skokołowska biznes beauty i zarządzanie


Chcę przedstawić Wam fantastyczną, niezwykle kompetentną i pełną energii osobę.

Martyna tak skutecznie rozwijała swój salon kosmetyczny ULALA DAY SPA, że jest największy na Ursynowie.

Teraz postanowiła rozwijać swoją markę osobistą i uczy zarządzania salonami beauty przeprowadzając "Salonowe Rewolucje" i prężnie organizując inspirujące "Śniadania Przedsiębiorczych Kobiet".


Dlatego potrzebowała zdjęć na nową stronę www i jako ilustracji swoich lekkich, rewelacyjnych i bardzo rozwijających tekstów o zarządzaniu. W czasie sesji powstało ponad 200 zdjęć, z których Martyna wybrała ok. 25.


Zobaczcie, jak wyglądała nasza współpraca.

Video z sesji

O, tu możesz podejrzeć, jak było na sesji


“Dzięki sesjom z Olgą mam profesjonalne, piękne i spójne wizerunkowo portrety, które wykorzystuję we własnych folderach i które mogę wysyłać moim partnerom do ich materiałów promocyjnych.”